насіння соняшника

Керівництвом підприємства виявлено факт розкрадання зернових на одному із теплоходів Українського Дунайського пароплавства, відповідне повідомлення направлено до Ізмаїльської окружної прокуратури. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на керівника УДП Дмитра Москаленко.

Як повідомив очільник компанії, завдяки камерам відеоспостереження на одному з теплоходів компанії був зафіксований факт крадіжки насіння соняшника.

Встановлено, що у злочині приймали участь члени команди, допомагали крадіям деякі співробітники УДП, що мають відповідати за безпеку підприємства та антикорупційні заходи.

«Направив у Ізмаїльську прокуратуру чергову порцію матеріалів. Проводиться службове розслідування. Замовчувати цей ганебний випадок не збираємося. Керівництво УДП буде максимально сприяти слідству. Сподіваюсь, правоохоронці встановлять усіх причетних! Мародерів треба карати максимально жорстко!» – наголосив Дмитро Москаленко.

Також керівник УДП висунув пропозицію керівництву Ізмаїльської прокуратури організувати робочу групу з представників Нацполіції, інших правоохоронних структур, Державної прикордонної служби та представників стратегічних державних підприємств Придунав’я.

Нагадаємо, нещодавно шість буксирів-штовхачів УДП обладнали системою відеоспостереження, основна мета відеофіксації – контроль за виконанням рейсового завдання, захист інтересів компанії, судноводіїв та екіпажу у випадку позаштатних ситуацій, запобігання крадіжкам палива.