Посадовицю підозрюють у внесенні до офіційних документів неправдивих відомостей та у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ГУНП.

На прохання своєї знайомої жінка свідомо внесла до офіційної документації  неправдиву інформацію про те, що підліток проживає з 38-річним жителем Одеського району, який і забезпечує його базові потреби. Також фігурантка передала знайомій погоджений та завірений печаткою бланк заяви про надання згоди на виїзд за кордон неповнолітньому у супроводі нового опікуна, до якої згодом були внесені неправдиві дані.

За наявністю достатніх доказів посадовиці повідомлено про підозру у внесенні службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та у сприянні організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України шляхом надання засобів, вчиненому службовою особою з використанням свого службового становища.

Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді застави розміром сто тисяч гривень. Жінку відсторонили від посади. Правопорушниці загрожує до семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років