Браконьєра, який з гумового човна ловив рибу забороненим знаряддям – сіткою лісковою, викрили у неділю, 13 листопада, співпрацівники Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства в Одеській області спільно з прикордонниками Білгород-Дністровського загону на річці Турунчук. Про це інформує Бессарабія.UA із посиланням на Одеський рибоохоронний патруль.

Інцидент стався поблизу с. Троїцьке Яськівської територіальної громади Одеського району Одеської області.

У правопорушника вилучено 8,7 кг риби, серед яких 40 екз. плоскирки, 26 карасів, 2 окуні, сазан, товстолоб, головань та 16 екз. раків, а також знаряддя лову та човна.

Збитки, заподіяні державним водним біоресурсам, становитимуть 172 244 грн.

Відносно особи порушено адміністративне провадження за ознаками ч. 4 ст. 85 (грубе порушення правил рибальства).

Вказані протиправні дії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів або без такої, та посадових осіб – від тридцяти до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.