Правоохоронцями Одеси викрито мережу нелегальних гральних закладів, які здійснювали діяльність без належно оформлених дозвільних документів. Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що протиправну діяльність організували 41-річна одеситка та 55-річний чоловік.

Вони залучили до роботи двох менеджерів, які відповідали за процеси на місці та інкасацію коштів, а також 5 касирів, які приймали гроші в якості ставок та виплачували виграші безпосередньо в гральних залах.

Гравці могли потрапити до залів тільки за запрошенням з мобільних телефонів, які були закріплені за конкретними залами.

За результатами обшуків, які проведено поліціянтами у гральних закладах та за місцями мешкання фігурантів, вилучено понад 80 одиниць комп’ютерної техніки, банківські карти, 27 000 гривень, 28 300 доларів США та 720 євро, «чорнові» записи та флеш-накопичувачі.

На цей час вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 203-2 (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) Кримінального кодексу України.

За зазначені протиправні дії кримінальним законом передбачено покарання у вигляді штрафу від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.