Правоохоронці Одеси повідомили про підозру у колабораціонізмі проросійськи налаштованій «блогерці». Про це інформує Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеській області.

32-річна пропагандистка поширювала у соціальних застосунках TikTok й Telegram публікації, в яких підтримувала та виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.

Слідством встановлено, що правопорушниця у своїх відеороликах закликала кремлівського диктатора якомога активніше бомбардувати територію України й помститися за Кримський міст. Жінка зневажливо висловлювалась про українців та запевняла, що готова заплатити будь-яку ціну за настання «російського миру».

Фігурантці повідомлено про підозру у колабораційній діяльності, що передбачено ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про публічні заклики громадянки України до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Ворожу поплічницю очікує кримінальне покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.