незаконне переправлення через кордон

Громадянина Індії, який планував перемістити за кордон чотирьох своїх «побратимів», викрито військовослужбовцями Білгород-Дністровського прикордонного загону разом з представниками територіального органу Нацполіції. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

З метою реалізації своїх протиправних намірів, зловмисник заздалегідь підійшов до прикордонника у пункті пропуску «Староказаче» та запропонував грошову винагороду у сумі дві тисячі доларів США за безперешкодне перетинання державного кордону групою осіб.

Проте охоронець кордону не погодився на такий «легкий заробіток» та доповів про факт пропозиції відповідним правоохоронним органам, що дозволило викрити організатора злочинної схеми.

За вказаними фактами відкрито два кримінальних провадження за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі)   Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.