гральний бізнес

Правоохоронцями до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох членів організованої групи за фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор. Про це інформує Бессарабія.UА з посиланням на пресслужбу Одеської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачені налагодили в різних районах Одеси діяльність 3 підпільних гральних закладів. Кожне з приміщень було обладнано комп’ютерами з відповідним програмним забезпеченням, системою відеоспостереження, меблями, інтернет-зв’язком та місцями для відпочинку клієнтів.

Для конспірації та знищення доказової бази із комп’ютерів у разі викриття злочинної діяльності спільників, у гральних закладах діяла система автоматичного знищення даних за натисканням однієї «кнопки».

Ділки забезпечували систематичну діяльність цих закладів, пов’язану із незаконним гральним бізнесом, де гравцям надавалась можливість участі у проведенні азартних ігор, лотерей, зокрема в мережі Інтернет.

Такий «бізнес» функціонував під виглядом надання послуг із доступу до всесвітньої мережі Інтернет, гравці допускались у зал тільки по телефонному дзвінку та з дозволу адміністратора.

В ході проведення обшуків у трьох ігрових залах вилучено 58 одиниць комп’ютерної техніки, чорнові записи щодо обліку доходів та витрат гральних закладів, а також кошти в іноземній валюті.

Санкцією частини 2 статті 203-2 (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей, вчинена за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді  штрафа від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.