хабар УЗ

Правоохоронці затримали двох робітників компанії «на гарячому» під час одержання чергового траншу – 200 тис. грн. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

За процесуальним керівництвом прокурорів Одеської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру двом посадовцям одного з управлінь Одеської регіональної філії АТ «Укрзалізниця» за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Як вдалося з’ясувати слідству, посадовці, відповідальні за виконання заходів із запобігання економічним правопорушенням на залізниці, налагодили незаконну схему одержання неправомірної вигоди зі співробітників виробничого підрозділу регіональної філії.

За нестворення перешкод у їх діяльності, у зв’язку з виявленням надлишків дизельного пального, вимагали щомісячну платню у сумі 100 тис. грн, а також підбурювали керівництво виробничого підрозділу до розкрадання товарно-матеріальних цінностей Одеської залізниці.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Одеській області за оперативного супроводу співробітників ГВ ЗНД УСБУ в Одеській області.

Кримінальне правопорушення викрито за сприянням центрального Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.