Татарбунарський районний суд Одеської області постановив вирок, який вчора, 23 січня, оприлюднено у Єдиному державному реєстрі судових рішень, стосовно раніше двічі судимого уродженця міста Татарбунари за вчинення пограбування. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Слідством встановлено, що 13 лютого 2023 року приблизно о 23:00 год. зловмисник разом з двома невстановленими досудовим розслідуванням особами чоловічої статі з прямим умислом, одягнувши на обличчя маски чорного кольору під покровом ночі проникли на територію подвір`я чужого домоволодіння, а далі, шляхом віджиму вхідних металопластикових дверей, в приміщення будинку.

Згодом молодчики пройшли до спальної кімнати, де знаходилась господарка, і погрожуючи та застосовуючи до неї насильство, що не є небезпечним для життя та здоров`я, яке виразилося у штовханні, почали вимагати грошові кошти.

Налякана жінка повідомила грабіжникам місце знаходження заощаджень – 1400 доларів США (за курсом НБУ на час скоєння злочину – 39 018 грн), після заволодіння якими злочинці залишили місця події, не забувши прихопити мобільний телефон потерпілої марки “Cubot J5” вартістю 1570,00 грн.

Суд, розглянувши матеріали справи та дослідивши докази, зібрані органом досудового розслідування, визнав одного із фігурантів злочину винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров`я потерпілого, за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

За скоєне йому призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.

Матеріали відносно двох осіб, імена яких татрбунарець, що постав перед правосуддям, не назвав, виділені в інше кримінальне провадження.