хабарі рибалки

За даними слідства, інспектор отримав хабаря у розмірі 20 400 грн за вирішення питання про непритягнення підприємця, який займається рибним промислом, до відповідальності за незаконний вилов водних живих ресурсів у р. Дунай в Ізмаїльському районі. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Одеську обласну прокуратуру.

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно інспектора одного з відділів рибоохоронного патруля Чорноморського басейнового управління Держагентства меліорації та рибного господарства за фактом корупції (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Як стало відомо в ході слідства, чоловік налагодив злочинну схему з систематичного одержання хабарів від рибалок у розмірі 9 тис грн на тиждень, за вилов червонокнижних видів риб (осетра чи білуги) – 50% від вартості риби і 30% вартості ікри або частину виловленої риби.

За ці кошти чоловік обіцяв забезпечити безперешкодну риболовлю та запевняв у своїй спроможності, при необхідності, вирішити будь-яке питання з прикордонниками, співробітниками водної поліції та іншими інспекторами рибоохорони.

Правоохоронці затримали інспектора безпосередньо після одержання чергового траншу. Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали слідчі та оперативні працівники ТУ ДБР у Миколаєві.

Нагадаємо, у вересні інспектора було викрито “на гарячому” під час отримання чергового хабаря.