Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 11 грудня, ввечері на 57 кілометрі  автодороги сполученням Одеса-Рені. З тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості потрапили до лікарні водій мікроавтобуса та троє його пасажирів. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Попередньо встановлено, що 29-річна водійка легкового автомобіля BMW рухалась у напрямку Одеси та не впоралася з керуванням на мокрій від дощу дорозі. Жінка виїхала на смугу зустрічного руху, де допустила зіткнення з мікроавтобусом Renault Trafic.

38-річного водія мікроавтобуса та трьох його пасажирів віком 40-а, 52-х та 53-х років доставлено до лікарні. Кермувальниця BMW від госпіталізації відмовилася.

Перевірка на стан алкогольного сп’яніння показав, що обидва водії були тверезі.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Розпочато досудове розслідування, в межах якого будуть встановлені всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.