Дівчина з Білгород-Дністровського району Одеської області ошукала 19-річного жителя Київської області на продажі неіснуючого товару. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на пресслужбу Головного управління Нацполіції в Одеської області.

Хлопець, коли підшукував мопед на одній із популярних платформ онлайн-оголошень, зацікавився двоколісником, який виставила правопорушниця.

Пропозиція про продаж товару приваблювала ціною. Дівчина просила передоплату.

«Щойно юнак перерахував 1043 гривні на картку зловмисниці, вона видалила оголошення, позбулася сім-картки, а мобільний телефон продала», – розповідають поліцейські.

Проте банківська карта, на яку потерпілий перерахував гроші, вилучено у дівчини правоохоронцями як речовий доказ її протиправної діяльності.

Фігурантці повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном шляхом обману – шахрайство. Цей злочин передбачений частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України й тягне за собою покарання штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34000 – 51000 гривень) або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.