Під час патрулювання наряд відділу «Старокозаче» виявив підозрілу автівку, яка рухалась у бік кордону з Молдовою. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Прикордонники вели приховане спостереження за транспортним засобом «ВАЗ-2106», поки той не зупинився перед непроїзною болотистою місцевістю. Невдовзі прикордонники затримали 3 чоловіків.

Як з’ясувалося, один із затриманих, 20-річний молодик, планував незаконно перетнути кордон з України в Молдову і далі прямувати до Німеччини, де проживає його мати. У нелегальній подорожі молодика супроводжували батько та рідний дядько.

За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники оформили документи адмінпровадження за ст. 204 КУпАП.

Крім того, співробітники Державної прикордонної служби України направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 Кримінального кодексу України. За незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.