скарги

Очільник міста надав контакти для дзвінків та месенджерів, за якими можна буде повідомляти про порушення. Про це повідомляє Бессарабия.UA з посиланням на Андрія Абрамченка.

Як зазначив у своєму зверненні Андрій В’ячеславович, в умовах дефіциту енергосистеми України, яка постраждала внаслідок серії цілеспрямованих ракетних ударів російських окупантів, ДТЕК відпрацьовує схеми регулювання обсягів споживання електроенергії, в основі яких – завдання досягти рівномірності відключень за районами міста та збільшити час безперервної подачі електроенергії побутовим споживачам.

«Планується, що відключення не має бути довшим за 8 годин. Якщо більше, то відповідне повідомлення можна залишити на сторінці у Facebook Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради або за телефонами (04841)20590, +380988313663 черговому (цілодобово). Дана інформація буде направлена до диспетчерської ДТЕК. Прошу взяти до уваги, що на перепідключення потрібен час (орієнтовно півгодини)», – підкреслив міський голова Ізмаїлу.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.