«Укренерго» та оператори систем розподілу працюють над відновленням пошкоджених об’єктів цілодобово, але для відновлення енергосистеми необхідний час. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на ДТЕК.

Відновити 100% енергосистему, якою вона була до початку російського енерготерору зараз неможливо, потрібен час. Саме тому у більшості міст і районів зберігаються графіки відключень.

Енергетики наполегливо просять всіх, у кого немає світла, вимкнути з розеток всі електроприлади. Після того, як воно з’явиться – вмикати їх по черзі, щоб не спровокувати перевантаження електромереж.

«Ми розуміємо, що після тривалої відсутності світла є висока потреба в електроенергії. Однак, просимо користуватися нею помірно, щоб не спровокувати аварії на розподільчих мережах і нових відключень електроенергії», – зазначили у компанії.

Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною. Роботи з відновлення пошкодженого ворогом обладнання та ліній тривають. Тому в Одесі та області можливі екстрені відключення світла.

Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, аби відновити все зруйноване ворогом.