
Вчора, 27 грудня, у Кулевчанській громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це повідомляє Білгород-Дністровська районна державна адміністрація, передає Бессарабія.UA.
У заході взяли участь Кулевчанський сільський голова Михайло Попов, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Максим Бритков, начальник Кулевчанського ЦНАПу – державний реєстратор, адміністратор Олена Мандражи, працівники сільської ради та мешканці громади.
Відкриття сучасного ЦНАПу, який відповідає усім європейським вимогам та стандартам, є великим досягненням для громади. Відтепер великий перелік послуг став доступнішим для мешканців Кулевчанської громади. І цей перелік буде постійно розширюватись.
“Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо наших мешканців”, – наголосив очільник громади.
Начальник ЦНАПу Олена Мандражи повідомила, що у повному обсязі свою роботу Кулевчанський ЦНАП розпочне з 1 січня 2024 року і його головною метою є надання якісних адміністративних послуг, серед яких: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, послуги соціального характеру, місцеві послуги, земельні послуги, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу тощо.
Приміщення ЦНАПу пристосовані для маломобільних груп населення та дітей, установлений зручний графік роботи.
ЦНАП знаходиться за адресою с.Кулевча, вул. Центральна, 52.



