Сергій Ткаченко

Вчора, 11 липня, під час робочої поїздки до морських портів Дунайського регіону, керівництвом  Адміністрації судноплавства  та Адміністрації морських портів України було представлено капітана Ізмаїльського морського торговельного порту – Сергія Ткаченка. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на АМПУ.

До цього призначення Сергій Ткаченко обіймав посаду заступника капітана Ізмаїльського морського порту.

Капітан порту – начальник інспекції портового нагляду. Він відповідає за безпеку судноплавства у порту, спостерігає за порядком та виконанням усіх правил та розпоряджень з торгового мореплавання. Капітан порту є також керівником лоцманської, рятувальної та сигнальної служб порту.

Під час зустрічі було обговорено актуальні питання щодо забезпечення безпеки мореплавства та прозорих  умов  роботи портових операторів Дунайського регіону в реальних умовах, а саме:

  • підвищення інтенсивності суднозаходів до морських портів України на річці Дунай з дотриманням вимог безпеки судноплавства;
  • можливості безпечного плавання на ділянці суден, довжиною понад 150 метрів;
  • вимоги для безпечного супроводження та швартувальних робіт;
  • впровадження практики нічних лоцманських проводок суден;
  • визначення критеріїв надання дозволу безлоцманського плавання.

Також було проведено підготовчі заходи щодо проводки караванів морських суден методом лідирування, обговорено необхідність проведення днопоглиблення в акваторії морського порту Ізмаїл у зв’язку з тенденцією сезонного зниження рівня води в річці Дунай.