Арциз квартира для медиків

Арцизька міська рада оприлюднила проєкт рішення щодо надання дозволу КНП “Арцизька центральна опорна лікарня” на придбання службового майна – двокімнатної квартири загальною площею 51,36 кв. м в Арцизі. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на документ.

Придбання житла передбачено в межах Програми підтримки лікарських кадрів КНП “Арцизька центральна опорна лікарня” на 2025–2026 роки. У документі зазначається, що це рішення має сприяти залученню та утриманню кваліфікованих медичних працівників, забезпечивши їх соціальними гарантіями. Згідно зі звітом незалежного оцінювача, вартість нерухомості становить 378 699 гривень.

У разі ухвалення рішення генеральний директор лікарні Зіновій Челак отримає повноваження укласти договір купівлі-продажу квартири, поставити її на баланс медзакладу та передати у користування фізичному терапевту Сергію Уварову.

Проєктом рішення також передбачено укладення з медичним працівником договору найму житла з правом подальшої приватизації після 10 років роботи в Арцизькій центральній опорній лікарні.