
Відтепер Городненська громада має свій сучасний автомобіль Renault Duster, який надасть можливість вчасно виїжджати до людей, що потребують невідкладної допомоги. Про це повідомляє Болградська РДА, передає Бессарабія.UA.
Сталось це завдяки сприянню начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера.
У червні цього року, під час урочистого відкриття сільської амбулаторії в селі Нові Трояни Городненської громади, в якому взяли участь керівники області та Департаменту охорони здоровʼя ОВА, були визначені проблемні питання стосовно забезпечення надання якісних медичних послуг населенню громади, зокрема, нестачу транспортних засобів для медиків.
Завдяки Олегу Кіперу це питання було вирішено.
Зазначимо, що базуватися автівка буде у селі Городнє та обслуговуватиме мешканців громади.
«Болградська РВА та Городненська громада висловлюють щиру подяку керівництву Одеської ОВА за оперативне вирішення проблем мешканців району та підтримку нашої медицини», — наголосили в РДА.



