
Відповідно до Указу Президента України, герой був удостоєний ордена «За мужність» III ступеня (посмертно) за особисту відвагу, самопожертву та виконання військового обов’язку у боротьбі за державний суверенітет і територіальну цілісність України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську раду.
Нагороду Героя було вручено його дружині та донечці сьогодні, 29 січня, в Арцизькій міській раді.
Іван Камнєв народився та виріс у селі Вишняки Арцизького району. У 2006 році закінчив Вишняківську загальноосвітню школу, після чого проходив військову службу у Президентському полку.
З 2008 до 2010 року Іван працював за кордоном, але згодом повернувся на Батьківщину. У 2012-2018 роках працював сантехніком в Арцизькому КП «ЖИТЛОВИК», а з 2018 року і до мобілізації – різноробом на приватному підприємстві «Стасій Л.Д.» м. Арциз.
13 червня 2023 року чоловіка мобілізували до лав Збройних сил України. Після проходження навчання у селі Ольгопіль Гайсинського району Одеської області Івана Камнєва направили до зони бойових дій у район населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області. У званні молодшого сержанта 9 окремого мотопіхотного батальйону військової частини А2896 чоловік обіймав посаду стрільця-санітара 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу механізованої роти.
Життя героя обірвалося 7 вересня 2023 року під час мінометного обстрілу в зоні активних бойових дій.
“Ця відзнака не зможе зменшити біль втрати, не поверне сина матері, не замінить батька дітям, але вона стане нагадуванням про подвиг сучасного українського героя”, — наголосили у громаді.
Вічна слава Герою! Вічна пам’ять тим, хто поклав життя за Україну!



