дістанційне навчання

Під час підготовки до нового навчального року в Арцизі у всіх школах проведено анкетування серед батьків щодо визначення форми освітнього процесу з метою створення для дітей найбезпечнішої форми здобуття освіти. Про це розповів Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, повідомляє Бессарабія.UA.

Анкетування показало, що 80% батьків обирають дистанційне навчання. Однак є випадки, коли думки розходяться: один клас підтримує очну форму навчання, два — дистанційну.

«Щоб надалі не було розбіжностей, зараз ми з вами повинні обрати: або наші діти виходять на очне навчання в усіх школах громади, або на змішане, або на дистанційне», — звернувся до батьків школярів мер Арциза.

Він також повідомив, що на даний час спеціальною комісією обстежуються усі заклади освіти та розпочато роботи з облаштування укриттів цивільного захисту. Крім того, кожний педагог буде ознайомлений з алгоритмом дій під час повітряної тривоги.

«Ми не можемо виключати непередбачуваність ракетного удару і бути застрахованими на 100% від того, що нас омине лихо», — зауважив Сергій Парпуланський.

Відкривати дитячі садки, де годують, вкладають спати дітей вихователі, в громаді не планується, що краще задля безпеки малюків.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.