27 червня  актова зала Ізмаїльського агротехнічного коледжу (ІАТК) наповнилася яскравими барвами гарного святкового настрою та щасливими посмішками випускників. І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам ювілейного для коледжу року- 65 років із часу заснування.  Цього року 119 студентів денної форми навчання та 37 випускників заочного відділення отримали диплом молодшого спеціаліста, а 9  з них – диплом з відзнакою.  

На їхню адресу прозвучали теплі слова директора коледжу Чолака Марка Івановича. Він привітав випускників із закінченням навчання у ІАТК та отримання диплома молодшого спеціаліста, побажав всім стати успішними людьми, далекоглядності у прийнятті рішень, високих професійних досягнень та наукових звершень . А для того, щоб усе це збулося, закликав не зупинятися на досягнутому, а продовжити навчання у аграрних вузах України.. Багато шляхів відкрито перед нашими дипломованими фахівцями, багато із них продовжать навчатися у вузах держави, з якими ІАТК склав договір. Своїх майбутніх студентів очікує Таврійський державний агротехнологічний університет, Одеський державний аграрний університет, НУБіП та інші ВНЗ. 

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували представники студентського самоврядування, вокального ансамблю «Мрія». Вони зробили усе, щоб урочиста церемонія вручення дипломів стала для випускників, їх батьків, педагогів та співробітників навчального закладу святом. Незабутніми були музичні привітання від  гостя з ІДГУ Сергія Нейчева .

Особлива увага із боку випускників та їхніх батьків була до  класних керівників груп: Величка А.І.( його шостий випуск), Яланжі Л.Д. (випускає вдруге), Портного А.М. (перший випуск), Кукліної С.П. (шостий випук), Макарової Ю.О (другий випуск), Стопачинської Т.В. (третій випуск),   які отримали грамоти та символічний «тріумф класного керівника»- кубки із побажаннями » До нових вершин, до мрії, до щастя! Ізмаїльський агротехнічний коледж. Класний керівник випуску 2019 р. «

Теплі слова подяки від усіх батьків передав голова батьківської Ради коледжу Оладенко В.М.

Студенти перших курсів приготували «святковий салют» із різнокольорових кульок  та виконали пісню.

Урочисто на сцені випускники танцювали вальс з викладачами, своїми батьками під пісню у виконанні ансамблю «Мрія». 

Крім дипломів європейського зразка (на українській та англійській мовах) більшість випускників одержали грамоти за добре навчання, участь у роботі студентського самоврядування, художньому , спортивному житті коледжу, ХХІ Зльоті студентських лідерів аграрної освіти.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої батьківщини.