Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

електронні журнали та щоденники.

З 1 вересня 2022 року всі ліцеї та гімназії Арцизької громади перейдуть на електронні журнали та щоденники. Про це повідомляє Арцизька міська рада, передає Бессарабія.UA.

Зручно  та сучасно – так характеризують перехід закладів загальної середньої освіти  на електронний облік успішності учнів педагоги в школах Арцизької громади, де у тестовому режимі вже діє такий механізм.

В експерименті з впровадження ведення електронних журналів та щоденників у 2021-2022 навчальному році брали участь три школи Арцизької громади:

—      Арцизький ліцей №5 із початковою школою та гімназією;

—      Арцизький опорний заклад освіти №1 — ліцей із початковою школою та гімназією;

—      Кам’янський ліцей із початковою школою та гімназією.

Наразі Арцизький центр професійного розвитку педагогічних працівників проводить заняття серед педагогів шкіл, у яких новий навчальний рік розпочнеться з ведення електронних журналів та щоденників.

Так, протягом липня для всіх вчителів Арцизьких шкіл проводяться практичні заняття із правильності заповнення електронних журналів на порталі «Нові знання».

Також проводяться ознайомлення з алгоритмом дій для доступу до електронних щоденників учням та їх батькам.

Електронний щоденник — це фактично той самий паперовий щоденник, але в електронній формі. У ньому так само можна побачити відвідування, оцінки та зауваження, як і у паперовому варіанті.

Відзначимо, на сьогодні всі 355 вчителів Арцизької громади отримали повний доступ до порталу «Всеукраїнська школа онлайн» — до платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.