Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

Владичень

Знаючи про нестачу комп’ютерної техніки в установах рідного села, Геннадій Воробйов вирішив допомогти місцевій владі у розв’язанні цієї проблеми. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

У червні очільник компанії «Нетпик ЕОО» в Болгарії Геннадій Володимирович Воробйов направив до Владичені суттєву допомогу: ноутбуки, комп’ютери, принтери, клавіатуру, комп’ютерні мишки, навушники, монітори, офісний папір.

Крім того, від щедрого земляка до бібліотеки для сільської малечі надійшли книги для розвитку болгарської культури.

Комп’ютерну техніку для якісної роботи установ громади Владичені вирішено було розподілити між старостатом, бібліотекою, будинком культури та дитячим садочком. Також прийнято рішення виділити комп’ютер та ноутбук  для допомоги двом багатодітним сім’ям.

«Владиченський старостинський округ Болградської міської ради Одеської області висловлює щиру подяку шановному Геннадію Володимировичу і його співробітникам за надану благодійну, безкорисну допомогу нашій громаді. Це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка. Надаючи допомогу, він подарував не просто матеріальні цінності, а ще радість та надію. Нехай приклад Геннадія Володимировича буде показовим і для інших благодійників.

Бажаємо йому та всьому його колективу здоров’я, цікавих задумів та їх успішних втілень, яскравих і значних подій, особистого щастя й подальшого процвітання компанії. Нехай його доброта й щедрість повернуться до нього сторицею. Приємно знати, що такі люди є поруч», – щиро подякувала староста села Владичень Болградської територіальної громади Марія Федорівна Ігнатова.

Наостанок додамо, що сучасне життя, особливо його ділову складову, важко уявити без використання комп’ютерної техніки. Жодне підприємство  та організація не обходяться без допомоги комп’ютерів. Операції зберігання даних, оформлення та редагування документів, побудова графіків, таблиць, створення рекламної продукції, пошук інформації тощо передбачає застосування комп’ютерів. Необхідними вони є і в сільських установах, хоча у багатьох селах залишається тільки мріяти про таке.

Завдяки небайдужості до проблем рідного села зі сторони Геннадія Володимировича Воробйова, який допомагає селу неодноразово, Владичень уже можна викреслювати зі списку селищ без техніки.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.