одеський військовий шпиталь

Захисники, яких доправляють на лікування до медичного закладу, надходять одягнутими у військову форму, часто в ту, в якій були на момент поранення. Чоловічого одягу для перевдягання у шпиталі катастрофічно не вистачає. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Центр волонтерської допомоги «Злагода».

Як розповіла журналісту видання Бессарабія.UA Наталя Бондаренко, яка наразі займається збором коштів на закупівлю одягу для військовопоранених, є потреба у футболках, шортах, спортивних костюмах, спідній білизні, літніх шкарпетках, гумових капцях, рюкзаках. Якщо вдома є такі речі, які були у вжитку, але знаходяться у доброму стані, їх можна передати пораненим. А от білизна все ж таки повинна бути нова.

Нині на кошти небайдужих людей уже вдалося закупити:

  • 20 звичайних футболок;
  • 20 футболок без рукава;
  • 20 шорт;
  • 20 шт. спідньої білизни.

Сьогодні увечері, 18 липня, ця партія одягу буде відправлена до Одеського військового шпиталю. Збір коштів та власне одягу залишається актуальним.

Люди, котрі мають бажанням долучитися до доброї справи, можуть звернутися до пані Наталі, зателефонувавши за номером 099-656-27-57, для подальшої співпраці.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.