змія у соборі

Плазуна було виявлено в кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться на проспекті Незалежності у міському саду, повідомляє Бессарабія.UA із посиланням на власні джерела. 

Змію завбільшки з пів метра виявили жителі міста і одразу повідомили про це рятувальникам. Підрозділ ДСНС України в Одеській області вирушив на виклик і оперативно вилучив непрошену “гостю” з приміщення головного храму міста Ізмаїл.

Виявилось, що парафіян налякав не отруйний водяний вуж. У стінах собору плазун, певно, шукав темне й прохолодне місце, щоб сховатися від аномальної літньої спеки. Загалом цей вид плазунів неагресивний,  побачивши людину, зазвичай, рятується втечею. При спробі його спіймати  можна зіштовхнутись із сичанням та активними рухами. Але, на щастя, ці плазуни кусаються рідко. Для людини їхній укус практично не становить жодної небезпеки.

Нагадаємо, що раніше в ДСНС України в Одеській області повідомляли про змію,  яка 9 серпня заповзла на територію дитячого майданчика. Інцидент стався у м. Ізмаїл на проспекті Миру.