Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

станції моніторингу повітря

В рамках програми підтримки територіальних громад «Робота з екологічними даними громади: створення, моніторинг, аналітика, інформування» Болградська громада  безоплатно отримає дві станції моніторингу повітря та інформер для сайту з даними. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Станції SaveEcoSensor 3.0 вимірюють рівень пилу, температуру повітря, вологість, атмосферний тиск. Прилад проводить вимірювання кожні 145 секунд та відправляє дані напряму до онлайн-ресурсів. Завдяки цьому можна контролювати рівень забрудненості місцевості.

Для визначення локацій зі встановлення таких станцій у Болграді відбулося обговорення з мешканцями. Одну зі станцій встановлять на центральній площі міста на даху районної військової адміністрації за адресою: проспект Соборний, 149, а іншу в населеному районі  на будинку ОСББ за адресою: вул. 25-Чапаєвської дивізії, 33.

Дані, що буде надавати обладнання у режимі реального часу, відображатимуться на сайті міської ради. Крім того, рівень якості повітря можна буде контролювати за допомогою спеціального застосунку у ґаджеті.

Представники Болградської громади пройшли тривалий курс навчання від громадської організації SAVEDNIPRO «ЗБЕРЕЖИ ДНІПРО» з питань посилення екологічної безпеки громади під час війни.

«Участь у міжнародних проєктах – це можливість розвитку, від якої ми не повинні відмовлятися. Тому прошу не нехтувати навчанням, семінарами, а долучатися до них, отримуючи нові знання та інструменти для покращення своєї роботи. Сьогодні все стрімко  змінюється, ми не повинні залишатися позаду», — зазначив з цього приводу Болградський міський голова Сергій Димитрієв у ході апаратної наради.