електрогенератор

У головному медичному закладі міста Болград встановили нові генератори змінного струму, які спроможні забезпечити автономне функціонування усієї лікарні. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на КНП «Болградская ЦРБ».

В рамках виконання проєкту «Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України» Болградська лікарня отримала у якості дарунка від Офісу Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні (ЮНОПС) два генератори змінного струму AKSA APD110A загальною вартістю 24 870 доларів (746 100 грн).

Реалізація цього проєкту у Болградській лікарні стала можливою завдяки підтримці Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації та рішенню Міністерства охорони здоров’я України.

Потужність встановлених генераторів дозволить повністю забезпечити функціонування усієї лікарні у разі позапланового вимкнення постачання електроенергії або у надзвичайній ситуації. Для порівняння, попереднє обладнання дозволяло підтримувати тільки електрозабезпечення у відділенні переливання крові ― для забезпечення збереження запасів крові, у відділенні реанімації та в операційних палатах хірургії.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.