
Прикордонники Ізмаїльського загону у Старостамбульскому гирлі річки Дунай, неподалік від міста Вилкове, виявили браконьєрів, які виловили рибину, занесену до Червоної книги. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням пресслужбу загону.
В ході несення служби прикордонники зупинили для перевірки човен з двома особами, в результаті огляду плавзасобу охоронці кордону виявили в ньому білугу.
На жаль, врятувати рибину, яка мала явні ознаки забою, не вдалося. Загальна вага білуги майже 125 кілограмів, з них 14 кілограмів чорної ікри.
Двох порушників відконвойовано до прикордонного підрозділу для складання процесуальних документів. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), прикордонники направили повідомлення до поліції.
Білугу, браконьєрський човен та знаряддя лову вилучено встановленим порядком до рішення суду.



