
Упродовж чотирьох днів січня цього року двоє жителів Татарбунарської громади незаконно зрубали 92 дерева в полезахисній лісовій смузі, розташованій за межами міста Татарбунари. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Серед знищених чоловіками зелених насаджень – дерева порід акації, софори, дуба, клена звичайного та ясеня різних діаметрів.
Незаконні дії правопорушників спричинили державі в особі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) шкоду на загальну суму 292 513, 56 грн.
Минулого тижня Татарбунарський районний суд Одеської області засудив чорних лісорубів за обвинуваченням у незаконній вирубці дерев у захисних лісових насадженнях, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, яка спричинила тяжкі наслідки.
Кожному із засуджених призначено покарання у виді п`яти років позбавлення волі з одночасним звільненням від цього покарання з випробуванням на один рік та шість місяців.
Крім того, суд стягнув з них солідарним порядком шкоду, завдану кримінальним правопорушенням, у розмірі 288 053,56 грн.
Також засуджені повинні відшкодувати державі витрати на залучення під час досудового розслідування справи експерта у сумі 20 420,10 грн, тобто по 10 210,05 грн з кожного.


