Одеса військовослужбовець вимагання

33-річний офіцер однієї з військових частин запропонував знайомому військовослужбовцю «допомогти» з проходженням військово-лікарської комісії та отриманням лікарських висновків, які б стали підставою для визнання останнього непридатним до подальшої військової служби. Це питання зловмисник обіцяв вирішити шляхом впливу на службових осіб військово-лікарської комісії, за що вимагав 23 тисячі доларів. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA.

Правоохоронці затримали фігуранта в процесуальному порядку під час отримання ним неправомірної вигоди. Під час проведення слідчих дій у якості речових доказів було вилучено незаконно отримані грошові кошти, мобільний телефон та транспортний засіб підозрюваного.

Наразі слідчі звернулися до суду з клопотанням про накладення арешту на вилучене майно.

На підставі достатньої кількості зібраних доказів, слідчі поліції повідомили затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Відповідно до санкції ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, зловмиснику може загрожувати до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У ході досудового розслідування поліцейські встановлюватимуть усі обставини злочину та повне коло осіб, які можуть бути до нього причетні.