Рухайся до Перемоги

Протягом травня-листопада 2024 року в Одеській області проводились спортивні ігри та змагання “Рухайся до Перемоги” на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Одеську обласну державну адміністрацію.

Громадська організація “Одеська територіальна організація ВФСТ “Колос” провела для громад Одещини 106 спортивних заходів з 19-ти видів спорту. У фінальних етапах змагань взяли участь близько 4000 учасників з 45 громад.

За результатами змагань серед сільських та селищних громад, у ТОП-3 самих спортивних громад увійшли:

– Куяльницька громада Подільського району;

– Саф’янівська громада Ізмаїльського району;

– Великодальницька громада Одеського району.

Серед міських та селищних гро мад лідерами стали:

  • Роздільнянська громада Роздільнянського району;
  • Арцизька громада Болградського району;
  • Подільська громада Подільського району.

Переможці отримали Кубок, диплом і спортивний інвентар, голови громад та фахівці фізичної культури відзначені подяками.

“Вітаємо всі громади, що долучилися до спортивного руху! Ваш приклад — це доказ того, що спорт в Одеській області розвивається завдяки натхненним людям, спільним зусиллям згуртованих громад та любові до здорового способу життя!”, – звернулися в Одеській ОДА.

Додамо, всеукраїнський проєкт “Рухайся до перемоги України! Ігри мужніх!” є спільною ідеєю Всеукраїнської асоціації ОТГ та Фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, яку підтримало Міністерство молоді та спорту та НОК України у 2022 році. 

Метою проєкту є запровадження системної рухової зайнятості жителів територіальних громад України. Адже здорова нація – готова до економічного розвитку та протидії військовій агресії.