побиття

Уродженець села Дмитрівка побив знайомого за висловлювання на адресу його матері, яке він вважав образливим для неї. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Подія сталася у травні поточного року. Увечері жінка зателефонувала сину та поскаржилась на образи з боку їх спільного знайомого. Чоловік, бажаючи помститись за некоректні висловлювання на адресу своєї матері, негайно прибув додому і побив її кривдника. Він завдав чоловікові кілька ударів по обличчю, внаслідок чого останній отримав струс головного мозку, перелом стінки носа, синець та садна.

Побитий звернувся із заявою до поліції, яка за результатами проведеного дізнання висунула чоловікові, який рукоприкладством захистив честь матері, обвинувачення за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України в умисному легкому тілесному ушкодженні, що спричинило особі короткочасний розлад здоров`я.

Минулого тижня Арцизький районний суд Одеської області ухвалив у даній кримінальній справі обвинувальний вирок та призначив «забіяці» покарання у виді штрафу.

Після набуття вироком законної сили засуджений за свою кримінальну провину, в якій він щиро покаявся, повинен сплатити в дохід держави штраф у сумі 850,00 гривень.

Підпишіться на наш телеграм-канал і читайте новини у зручний для вас час.