
Вчора на номер Єдиної оперативної диспетчерської Центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик до одного з клубів Одеси, де постраждали троє підлітків від передозування алкоголем. Про це повідомляє Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф Одеської області, передає Бессарабія.UA.
На місце оперативно були направлені бригади медиків, які надали пацієнтам всю необхідну допомогу та госпіталізували неповнолітніх в стані середньої ступені важкості в лікарні Одеси.
“Отруєння неповнолітніх спиртовмісними напоями є не поодинокими в Одеській області. Зважаючи на те, яку шкоду може завдати дитячому організму алкоголь, звертаємося до власників бізнесу та реалізаторів алкогольної продукції: дотримуйтесь чинного законодавства України і не в якому разі не продавайте спиртні напої неповнолітнім!”,- зазначили у центрі.


