побиття знайомого

Правопорушник під час відпочинку неподалік річки Дунай з молодшим на рік співмістянином побив його так, що той опинився в лікарні. Про це повідомляє Національна поліція Одеської області, передає Бессарабія.UA.

20-річний потерпілий звернувся до медичного закладу з чисельними саднами, ранами на обличчі та переломом нижньої щелепи. За висновком експертизи, тілесні ушкодження, спричинені хлопцю, відносяться до середньої тяжкості.

В ході слідства поліцейські з’ясували, що молодики посварилися через дівчину.

«За наявності достатніх доказів, зібраних поліцейськими, слідчі під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури висунули правопорушнику обвинувачення в умисному тілесному ушкодженні середньої тяжкості за частиною 1 статті 122 Кримінального Кодексу України.

Обвинувальний акт слідчі скерували до суду. Тепер молодому чоловіку загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років», – зазначила слідча слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Тетана Злобіна.