Российские войска завершили учения в районе Южного и Западного военных округов и отводят войска на места постоянной дислокации. Об этом сообщает Бессарабия.UA со ссылкой на заявление представителя Минобороны России Игоря Конашенкова.
Войска ЮВО и ЗВО начали движение на места постоянной дислокации сегодня, 15 февраля. На данный момент происходит погрузка на железнодорожный и автотранспорт. Часть подразделений пойдет своим ходом в составе воинских колонн.
Підпишіться на канал і читайте новини у зручний для Вас час
Автор:Юлія Осадча
Часткове або повне використання матеріалів дозволяється лише за умови прямого та відкритого для пошукових систем гіперпосилання на сайт Бессарабія.UA. Гіперпосилання має бути розміщене у підзаголовку або в першому абзаці матеріалу та вести безпосередньо на цитований матеріал. Гіперпосилання є обов'язковим незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Використання фотографій та відео дозволяється за умови вказівки джерела Бессарабія.UA. Якщо на фотографії присутній утермарк сайту, їх збереження при використанні фотографій обов'язково