Арциз премії

Під час урочистого відкриття дитячої виставки в артгалереї у місті Арциз відбулося вручення щорічної премії Арцизької міської ради за особисті досягнення юних митців. Цьогоріч почесні відзнаки отримали 42 юні таланти у трьох престижних номінаціях: «Творчий потенціал громади», «Творча гордість громади» та «Творчий Олімп громади». Про це повідомляє Арцизька міська громада, передає Бессарабія.UA.

Ця ініціатива міської ради вже стала доброю традицією, спрямованою на підтримку та заохочення творчих здібностей дітей та молоді громади. Загальна сума премій цього року склала 71 500 грн, що стало вагомим внеском у подальший розвиток їхніх талантів та стимулом для нових звершень.

Церемонію нагородження провела секретар Арцизької міської ради Ольга Добрякова, яка відзначила високий рівень майстерності та творчу енергію юних митців. Кожен з лауреатів продемонстрував неабиякий потенціал та досяг значних успіхів у обраному виді мистецтва.

Відкриття дитячої виставки стало чудовим доповненням до церемонії нагородження. Гості мали змогу насолодитися різноманіттям творчих робіт юних художників, які вражали своєю майстерністю, оригінальністю та свіжим поглядом на світ.

«Вітаємо всіх 42 лауреатів із заслуженими нагородами! Бажаємо вам невичерпного натхнення, нових творчих ідей та яскравих перемог на мистецькій ниві! Ваші досягнення – це справжня гордість Арцизької громади», — наголосили у громаді.