За вікном осінь. Поривчастий вітер зриває жовте листя і з великою швидкістю несе його в далечінь … Так пролітають і наші життєві роки. Все частіше на душі стає сумно й холодно, як в цей осінній день. Щоб підняти настрій, впустити тепло і радість в душі наших користувачів поважного віку Татарбунарська центральна районна бібліотека 13 жовтня запросила всіх бажаючих на тематичний вечір в літературно – музичну вітальню  «Зрілість — це наша юність з мудрими очима».

Поки ми молоді, старість вбачається нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо юними, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.  В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчується, кожен день приносить все нові й нові враження, а ще хочеться сказати що в  житті багато залежить від нас.

В теплу, щиру, відверту, навіть родинну атмосферу поринули усі присутні, що завітали до нашої вітальні. Протягом заходу наші гості згадували про яскраві моменти свого життя: дитинство,  юність, народження та виховання дітей, появу онуків… Спілкуватися з людьми, котрі прожили більшу частину свого життя, цікаво та корисно. Адже доля чи не кожного з них тягне щонайменше на серіал.  Такі задушевні бесіди єднають та згуртовують людей, змушують битися їх серця в унісон. Гармонійне співвідношення художнього слова, співу й музики продемонстрували в вітальні наші гості. Усі разом з захопленням співали улюблені пісні своєї молодості, розповідали гуморески, власні вірші й веселі історії з життя. Ведучі заходу захопили присутніх  позитивними тематичними відео стрічками з життя сучасних пенсіонерів, та відносинами  між онуками та  бабусями й дідусями.                                               

В ході заходу гості частувались смачними пирогами, солодощами та запашним чаєм.

Всі присутні на святі висловили щиру подяку бібліотекарям за організований захід та отриманий позитивний заряд енергії, а також, можливість згадати безтурботну юність.