11 вересня у селі Городнє відкрився масштабний Міжнародний фестиваль народної творчості “BESSARABIYA FOLK”, який зібрав 62 колективи не лише з Бессарабії, але й з Одеси, Запорізької області, Молдови.

Слоган фестивалю –  “BESSARABIYA FOLK – місце, де єднаються культури” не випадковий, адже колективи представлять пісні, танці, обряди різних народів Бессарабії – українців, болгар, молдаван, гагаузів, албанців та багатьох інших. Фестиваль дійсно обʾєднує культури та людей нашого багатонаціонального краю.

Масове хоро, хода зі стометровим прапором України, тризуб із бессарабських домотканних доріжок, на яких під час виконання гімну України вишикувалися діти, майстер-класи від майстрів Бессарабії, Узбекистану та Індії, пісні та танці – усе це ви можете побачити в сюжеті Бессарабія.UA. А краще сьогодні, 12 вересня, приїзджайте у Городнє. О 20.00 на “BESSARABIYA FOLK” виступить хедлайнер фестивалю – популярна етно-рок-группа “Здоб ши Здуб”.

Ініціатором фестивалю є ГО «Центр розвитку Бессарабії» (співзасновник Віктор Куртєв). Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму.