Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

вишиванка байрактар

Українські дипломати подарували творцям Bayraktar ексклюзивні вишиванки, які незабаром будуть у вільному продажі. 15% від продажів буде відправлено на потреби ЗСУ. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Главком.

Турецький БПЛА Bayraktar TB2 перетворили на елемент української вишивки на традиційних сорочках-вишиванках. Задум втілили дизайнер Марта Лешак та майстри «Мотив».

Першими ексклюзивні сорочки отримали керівники компанії Baykar Makina, яка виробляє ці безпілотники.

«Слово «Байрактар» чув кожен. Багато хто взяв участь у проєкті «Народний Байрактар». А чи бачив хтось Байрактар на вишитій сорочці з загальнонаціональними символами: калиною, колосками, пташками? Ми наважились і втілили в життя цей сміливий задум разом з дизайнером Мартою Лешак та майстрами «Мотив», – розповів Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

«Українська традиційна вишивка окрім декоративної, виконує функцію оберега. Кожен орнамент несе позитивний символізм, щоб уберегти того, хто його носить, від усього злого. Байрактар став своєрідним оберегом для українського народу у війні України проти росії. І зберіг безліч невинних життів. Брати-творці легендарних пташок – байрактарів Haluk Bayraktar та Selçuk Bayraktar першими тримали такі вишиванки та вже оцінили реалізацію нашого задуму», – зазначив Боднар.

Підписуйтесь на наш канал у телеграм і читайте новини у зручний для вас час.