
Офіцер поліції обіцяв за 5 тисяч доларів США вплинути на суд щодо смертельної дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Державне бюро розслідувань.
Він запевняв батька, син якого обвинувачується у скоєнні смертельної аварії, що домовиться з суддею пом’якшити вирок – на вирок, не пов’язаний з позбавленням волі.
Як стало відомо з відкритих джерел у Телеграм, правоохоронець, якого затримано на «гарячому», є Андрій Журавлев, підполковник поліції, начальник відділу поліції міста Южне.
25 жовтня 2022 року працівники ДБР спільно з СБУ затримали правоохоронця під час отримання хабаря поряд з його місцем роботи.
За даними ДБР, затриманому повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).
Вирішується питання щодо обрання зловмиснику запобіжного заходу.
Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.



