
Одеська ОВА та оперативне угруповання військ «Дунай» підписали спільний наказ «Про проведення регулювання чисельності хижих хутрових м’ясоїдних тварин в межах мисливських угідь на території Одеської області». Зменшення популяції хижих тварин будуть здійснювати шляхом відстрілу й на території Ізмаїльського району. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Ізмаїльську РВА.
Останнім часом кількість хижаків в Ізмаїльському районі суттєво збільшилася. Цьому сприяло обмеження щодо полювання на період воєнного стану.
Мешканці Вилківської та Суворовської громад неодноразово зверталися з проханням посприяти у розв’язанні питання щодо зменшення популяції диких хижих тварин. Адже їх наявність на території громад загрожує безпеці людей та цілісності їх майна.
Алгоритм дій для проведення відстрілу диких м’ясоїдних тварин на території Ізмаїльського району обговорили на нараді Ізмаїльської РВА спільно з представниками 17-го Прикордонного загону, оперативного угруповання військ «Дунай», Ізмаїльського районного товариства мисливців та рибалок та філії «Ізмаїльське лісове господарство» ДСГП «Ліси України».


