
27–28 жовтня у водойми системи озер Ялпуг-Кугурлуй випустили понад мільйон мальків товстолоба, коропа та білого амура, передає Бессарабія.UA з посиланням на Держекоінспекцію.
Зариблення проводило рибогосподарське підприємство ТОВ «Репіда» за участю фахівців Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, представників Одеського рибоохоронного патруля, ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області та органів місцевого самоврядування.
Такі заходи сприяють покращенню екологічного стану водойм, збереженню біорізноманіття та відновленню популяцій риб у природних водних об’єктах регіону.



