
У селищі Катлабуг відбулася масова осіння посадка саджанців дерев, що стала частиною масштабної благодійної ініціативи з озеленення населених пунктів Одещини. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Катлабузького селищного голову Олега Босікевича.
Ідея та реалізація проєкту належить Анастасії Плукчі уродженці села Криничне Болградського району, яка є ініціаторкою благодійного екопроєкту, мета якого висадити до 10 тисяч дерев у громадах області.
Катлабузька селищна рада отримала на безоплатній основі 800 саджанців дерев, серед яких акація, липа та клен.
До акції долучилися працівники апарату селищної ради, колектив і учні старших класів ОЗО «Катлабузький ліцей», співробітники КП «Відродження», Катлабузького будинку культури та Публічної бібліотеки.
“Ця спільна ініціатива не лише збагатила наше середовище, але й навчила нас важливості співпраці та турботи про природу. Щиро дякую Анастасії Плукчі та всім, хто долучився до цього заходу, за вашу відданість, небайдужість та ентузіазм. Нехай ця посадка стане початком нового етапу у нашій спільній місії збереження природи та створення кращого майбутнього для наших нащадків”, — зауважив голова громади Олег Босікевич.
Посадка дерев у селищі Катлабуг стала гарним прикладом того, як спільна справа здатна змінювати навколишній світ. Такі дії не лише озеленюють населені пункти, а й виховують екологічну свідомість, об’єднують покоління та залишають помітний слід для майбутнього розвитку.



