Білгород-Дністровський клени

14 листопада працівники Білгород-Дністровського міського центру “Благоустрій” озеленили вулицю Портову, висадивши молоді саджанці кленів. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Аккерман офіційний.

За словами комунальників, осінь найкраща пора для висадки дерев, адже вони встигають укорінитися до морозів і вже навесні активно йдуть у ріст. Загалом уздовж проїжджої частини висадили 100 кленів.

У цей же день працівники “Благоустрою” продовжили ямковий ремонт доріг холодним асфальтом на вулицях Єврейська, Незалежності та Шевченка.