
Вчора, 20 вересня, правоохоронці стали учасниками екологічної акції в одному із сіл Ізмаїльського району, яка проводилася в межах Всесвітнього дня прибирання. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Патрульну поліцію Одеської області.
Правоохоронці разом з учнями та вчителями здійснили прибирання улюбленого місця для усіх місцевих — узбережжя річки Велика Репіда, яка з’єднує Дунай з озером Ялпуг.
У такий спосіб діти, освітяни та патрульні показали правильний соціальний приклад місцевим мешканцям.
«При цьому, власне прибиранням захід не завершився: з дітьми, дорослими та місцевими рибалками ми проводили бесіду, роз’яснюючи неприпустимість забруднення природи та необхідність дбати про неї шляхом турботливого ставлення та таких ініціатив», — розповіли у патрульній поліції Одещини.



