Ворог, як і прогнозувалося, активізувався у День незалежності України: за добу росіяни обстріляли 58 населених пунктів. Крім того, у результаті ракетного удару по залізничній станції на Дніпропетровщині загинуло щонайменше 22 людини. Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін в ефірі «Сніданок з 1+1», повідомляє Бессарабія.UA.

«24 серпня для росії сакральна дата, якою вони б не могли не скористатися для своїх звірячих справ. На жаль, вчорашнє свято незалежності росіяни псували з маніакальною жорстокістю. По-перше, кількість обстрілів населених пунктів збільшилася. За минулу добу поліція зафіксувала обстріли 58 населених пунктів – це значно вища кількість обстрілів, ніж ми фіксуємо зазвичай. Внаслідок таких обстрілів гинуть та травмуються десятки людей. Вчора стався ракетний удар по залізничній станції на Дніпропетровщині. Загинуло 22 людини, ще близько 50 поранено. І це, можливо, не остаточна кількість загиблих. Мої співчуття родинам», – сказав Євгеній Єнін.

Російські військові завдали ракетний удар по пасажирських вагонах на залізничній станції Чаплине у Дніпропетровській області. За останніми даними, щонайменше 25 людей загинули. Також 31 людина отримала поранення, повідомляють в Офісі Президента.

«Серед загиблих двоє дітей – 11-річний хлопчик загинув під завалами будинку, ще одна 6-річна дитина – під час пожежі в авто біля залізничної станції», – уточнив останні дані заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко.