Сьогодні, 25 січня, мішканці міста навколішках зустріли полеглого захисника Руслана Федика. Завтра він навіки знайде спокій у рідній землі. Про це повідомляє Бессарабія.UA.

Руслан народився та виріс у місті Роздільна Одеської області. У 20-річному віці молодий хлопець приїхав до міста Ізмаїл у пошуках нового життя. Тут він влаштувався на роботу до пункту технічного обслуговування автомобілів “Південь», де від рядового автомийника доріс до посади адміністратора.

Ізмаїл став для Руслана другим домом – тут він одружився, а згодом в нього народилося двоє діточок.

Коли почалась війна чоловік не вагаючись пішов добровольцем до лав ЗСУ. Спочатку Руслан проходив службу на території Одеської області, згодом був активним учасником боїв у найгарячіших точках.

Свій останній бій 31-річний солдат Руслан Федик прийняв поблизу Авдіївки Донецької області. 16 січня його життя трагічно обірвалося – захисник загинув внаслідок мінометного обстрілу.

Сьогодні мешканці Ізмаїлу зустріли Героя живим коридором біля в’їзної стели у місто.

Завтра, 26 січня, відбудеться прощання із воїном, який віддав за нашу Перемогу найдорожче, що має людина, – власне життя. Прощання відбудеться в Свято-Покровському кафедральному соборі о 12.00.

Руслан Олегович Федик буде захоронений на Алеї слави на Новому кладовищі.

Вічна пам’ять та слава! Герої не вмирають!