Пропозиція щодо винесення на громадське обговорення питання про перейменування вулиці Дзержинського в смт. Тарутине Болградського району Одеської області на ім’я Петра Самолюка, загиблого сина Південної української Бессарабії, надійшла від мешканця селища Івана Решотки. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Тарутинську селищну раду.

«Петро Леонідович Самолюк героїчно загинув за волю та незалежність нашої України», – пише Іван Решотка, звертаясь до жителів Тарутинської громади.

Він просить підтримати його ініціативу «з метою вшанування пам’яті про втрату-яку понесла родина Героя, за ті краплі гірких сліз, які ніколи не зійдуть з очей матері Героя…..Для того, щоб кожна підшкірна тварюка у нашому Тарутине – яка, ще чекає на “рашкий  мир”, бачила, що він сюди ніколи не прийде…».

Жителі смт Тарутине вже активно включилися в дискусію, погоджуючись з тим, що пам’ять про їх земляка – загиблого за Україну, безумовно повинна бути увічнювано в назві вулиці селища, де жив Герой, де живуть його мати, його вдова та діти.

Жителі селиша та голова Тарутинської селищної ради запрошуються у п’ятницю, 02 грудня, зібратися біля Будинку культури о 11:00 для обговорення питання про призначення однієї з вулиць селища міського типу імені Петра Самолюка.