У закладах освіти Одеської області оголошено благодійний онлайн-челендж до Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Головна мета заходу – подякувати українським воїнам за те, що вони відважно боронять рідну землю від загарбників. А разом з тим – допомогти придбати для ЗСУ ті речі, які наразі необхідні військовим у побуті.

Для кожного класу, групи чи людини немає обмежень з проведенням челенджу, приймаються будь-які ідеї. Можна намалювати листівку чи малюнок, провести благодійний ярмарок у закладі освіти та задонатити на підтримку Збройних сил України.

Також можна придбати захисникам конкретного міста, громади чи району іменні подарунки: дощовик, термобілизну, рукавиці тактичні, шкарпетки зимові армійські або аптечки тощо.

Не відкидаються ідеї з приготуванням смаколиків й пакуванням посилок на передову. Також можна нашити прапори, змайструвати обереги, виготовити печі-буржуйки (фронт зараз нагально потребує таких).

Фото та відеоматеріали з виготовленими чи закупленими предметами потрібно розміщувати у Фейсбуці з хештегом #Освіта_Одещини_вдячна_Героям.